Ubytování Turecko

Nabízíme ubytování v Turecku v letoviskách Alanya a Side. Nově pro nadcházející sezonu jsme nabídku rozšířili o ubytování v letovisku Belek a Kemer. Nabídku Alanya a Side jsme také rozšířili o nová místa.

UBYTOVÁNÍ V TURECKU

Nabídka ubytování je v Turecku velice pestrá. Vybrali jsme pro Vás však hotely z našeho pohledu opravdu na velmi dobré úrovni. Strava je ve všech hotelech all inclusive, takže se nemusíte již o nic starat. Jídlo je zde opravdu velmi kvalitní a hlavně chutné.

V případě, že byste chtěli být ubytovaní v hotelu, který není uvedený na našich stránkách, ale v minulých letech byl, můžete nás o tom informovat a v tom případě bychom se pokusili Vám ubytování zajistit. Vždy je dobré se informovat na všechny možnosti v naší cestovní kanceláři. Milovníkům historie a památek doporučujeme zhlédnout stránku ubytování v Řecku, která je nejvyhledávanější z naší nabídky.

Dovolená v Turecku zajišťuje klientům krásné počasí a bohatá nabídka výletů.

Doprava do Turecka

Doprava je vždy letecká z Brna, Ostravy a novinkou je i odlet z Prahy. Praha je za příplatek 800,- Kč/osoba. Více informací o dopravě si můžete přečíst na stránce doprava do Turecka.

img-loader img-loader img-loader