Ubytování Alanya

Alanya, oblíbené turecké letovisko přiláká každoročně davy turistů z celého světa a výjimkou nejsou ani čeští turisté. Ubytování v Alanyi nabízíme v luxusních hotelích nedaleko krásných písečných pláží.

UBYTOVÁNÍ V ALANYI

poskytujeme v hotelech tří až pětihvězdičkových, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Veškeré ubytovací kapacity se nacházejí ve vzdálenosti 100 - 150m od oblíbených písečných pláží. Letovisko Alanya je poměrně mladým letoviskem, které patří k jedněm z nejatraktivnějších na Turecké riviéře. Nejznámější a zároveň také nejoblíbenější pláží letoviska je slavná Kleopatřina pláž. Ve městě najdete spoustu obchůdků s tradičními stříbrnými a zlatými šperky, tržištěm a butiky se špičkovými koženými výrobky.

Turisté ubytovaní v Alanyi mohou během svého pobytu zavítat do městského delfinária, aquaparku či jeskyní umístěných ve skalách nad mořem pod starou Seldžuckou pevností.

Veškeré ubytování v Alanyi svým návštěvníkům zaručuje naprostý komfort s maximem možných nabízených služeb. Naprostou samozřejmostí je minimálně jeden velký bazén s lehátky a slunečníky. Ve větších komplexech je k dispozici i celá řada doplňových služeb jako např. obchůdky, kadeřnictví, turecké lázně... Sportovně založení klienti mohou využít např. fitness centrum, špiky, volejbal, stolní tenis, tenisové kurty, basketball atd.
Samozřejmostí je i stravování formou all inclusive.

Chcete-li zhlédnout více nabídek, pak pro Vás v Turecku nabízíme ještě ubytování v Side, které se nachází relativně nedaleko Alanye.

img-loader img-loader img-loader