Hotely Alanya

U nejoblíbenějších pláží v Alanyii, oblíbeném centru Turecké riviéry, nabízíme ubytování ve tří až pětihvězdičkových hotelech, vhodných i pro náročnou klientelu.

HOTELY V ALANYI

patří k vůbec k nejluxusněji vybaveným hotelům nejen v Turecku. Nacházejí se navíc v maximální vzdálenosti 150 m od oblíbených písečných pláží, jimž jednoznačně vévodí slavná Kleopatřina pláž. Všechny hotely svým klientům nabízí nadstandardní vybavení. Všechny jsou vybaveny recepcí, minimálně jednou restaurací a barem, bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, někdy dokonce i s tobogány. U některých kapacit je k dispozici i směnárna, turecké lázně Hammam, internetová kavárna, sauna, lékařské služby, čistírna a široká nabídka sportovních aktivit.

Pokoje hotelů v Alanyi jsou dvou až třílůžkové s možností jedné přistýlky. Ani samotné pokoje nezaostávají svým komfortem za ostatním vybavením hotelu. Jsou velmi moderně až luxusně vybaveny, hostům je k dispozici vlastní sociální zařízení, klimatizace, sejf (za poplatek), telefon, satelitní televize, minibar, balkón a případně Wi-Fi připojení.

Všechny hotely v naší nabídce poskytují stravování formou all inclusive, v němž jsou zahrnuty snídaně, obědy a večeře formou bufetu a další doplňkové občerstvení během dne. Více informací o skladbě all inclusive naleznete přímo u jednotlivých ubytovacích kapacit. Nejlépe hodnoceným hotelem Alanye v naší nabídce je hotel Alaiye Resort & Spa*****.

Další velmi zajímavou a luxusní nabídku si můžete prohlédnout na stránce hotely v Side.

img-loader img-loader img-loader