Zájezdy do Černé Hory

Černá Hora začíná mít mezi českými klienty stále větší oblíbenost. Stále více čechů volí namísto Chorvatska dovolenou v Černé Hoře. Dovolená v Černé Hoře je na 9 nocí, což je opravdu výhoda.

ZÁJEZDY ČERNÁ HORA

Mezi nejoblíbenější letoviska patří jednoznačně Ulcinj, kde je 13 km dlouhá pláž s jemným pískem. Dále si Vaši pozornost zasluhuje Bar, Bečiči, Boka Kotorská, Budva, Risan a Tivat. Nabídku neustále aktualizujeme a dle přání zajistíme ubytování i v dalších střediscích. Každé letovisko má svoje určité kouzlo. Záleží co je pro klienty prioritní. Například Budva je kouzelné město, kde slunce svítí 220 dní v roce. Velice zajímavé je historické jádro, které je obehnáno hradbami. Dále starobylý Kotor, jež je zapsán na seznamu dědictví UNESCO.

V Černé Hoře nabízíme pobytové a poznávací zájezdy. U poznávacího zájezdu do Černé Hory je výhodou, že klient pozná více letovisek najednou a poté může zvolit letovisko, které se mu nejvíce líbilo.

 

POBYTOVÉ ZÁJEZDY V ČERNÉ HOŘE

Penzion Palma (Bečići)

Hotel Barcelona (Sutomore)

Hotel Južno More (Sutomore),

Více ubytování v Černé Hoře...

 

 

Při poznávacím zájezdu klient navštíví více památek, které by možná při klasické dovolené ani nenavštívil. Například se jede i do Albánie a do hlavního města Tirany. Dále je velice zajímavá návštěva Skadarského jezera, které je jedním ze čtyř černohorských národních parků. Při zpáteční cesta je i zastávka v chorvatském městě Dubrovník, kde bude osobní volno. Poznávací zájezdy v Černé Hoře jsou novinkou pro rok 2015. Doufáme, že si u klientů získá oblibu jako ostatní poznávací zájezdy a že se bude zájezd v následujícím roce opakovat.

Pobytové zájezdy do Černé Hory nabízíme na 9 dnů, což je ojedinělé a klienti uvítají prodloužený pobyt. Při vlastní dopravě jsou možné také termíny na klasických 7 nocí nebo jiné atypické termíny. Nabídka na ubytování je opravdu pestrá. Nově nabízíme i autobusovou dopravu do Černé Hory kvalitními autobusy zahraniční výroby.

img-loader img-loader img-loader