Zájezdy do Řecka

Řecko, oficiálně známé také jako Helénská republika, se nachází v Jižní Evropě na jihu Balkánského poloostrova a mnoha ostrovech, jež k zemi patří. Pobřeží Řecka je omýváno hned pěti moři - Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským.

V naší nabídce zájezdů do Řecka najdete nyní především širokou nabídku pobytových zájezdů. Již nyní pro Vás ovšem vybíráme i kvalitní nabídku poznávacích zájezdů, které Vás během vícedenních pobytů zavedou na ta nejkrásnější místa Řecka. Navštívíte jak ty nejznámější historické památky, tak i různé přírodní skvosty.

ZÁJEZDY ŘECKO

Během pobytových zájezdů do Řecka, které najdete v naší nabídce, zavítáte do těch nejkrásnějších letovisek jak na pevnině, tak i na ostrovech. Na pevnině nabízíme pobytové zájezdy na Chalkidiki, Olympskou riviéru, či letoviska Parga. Chcete-li ovšem zavítat spíše na některý z řeckých ostrovů, můžete vybírat z pobytových zájezdů na ostrovy Karpathos, Kalymnos, Kos, Kréta, Rhodoss, Thassos a Zakynthos. Kromě zájezdů do Řecka nabízíme také pobytové i poznávací zájezdy do Itálie.

img-loader img-loader img-loader