Zájezdy do Španělska

Španělsko, jež je oficiálně známo jako Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho pobřeží je omýváno Středozemním mořem a Atlantským oceánem. Ke Španělsku oficiálně patří také Kanárské a Baleárské otrovy.

ZÁJEZDY ŠPANĚLSKO

Kromě Kanárských a Baleárských ostrovů je nedílnou součástí Španělska také katalánské město Llívia, jež je zcela obklopeno územím Francie. Zájezdy do Španělska mají velké množství příznivců, kteří na tuto destinaci nedají dopustit. Španělské pobřeží, omývané vlnami Středozemního moře, patří k jedněm z nejnavštěvovanějších přímořských oblastí v Evropě. Nejpopulárnější oblastí této části Španělska pak rozhodně je Costa Brava, na kterou plynule navazuje oblast Costa del Azahar. Obě zmíněné oblasti nabízí svým návštěvníkům krásné, dlouhé a především písčité pláže s kompletním vybavením (lehátka, slunečníky, sprchy, převlékárny, občerstvení, sportovní vyžití).

V naší nabídce aktuálně najdete pobytové zájezdy do Španělska na pobřeží Costa del Azahar, jejichž nabídku naleznete i pod tímto článkem. Většina našich zájezdů do Španělska se pak soustřeďuje především do letoviska Oropesa del Mar.
Nabídku neustále rozšiřujeme a již nabízené pobytové zájezdy brzy doplní i zájezdy poznávací, které Vás zavedou na krásná a populární místa Španělska, ať již pevninská či ostrovní. Sučasně nabídku naší webové prezentace doplňujeme o oblíbené zájezdy do Turecka, ať už pobytové či poznávací.

img-loader img-loader img-loader